Temperaturat e ulta -5C. Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen Kontakt info@ournet-group.com. The mountainous areas of Prokletije in the west, ar Mountains on the south and Kopaonik in the north experiences alpine climate, with high precipitation (900 to 1,300 mm (35 to 51 in) per year, short and fresh summers, and cold winters. Shira t lehta Temperaturat e larta 11C. E Premte. Mundsi pr reshje t mdha shiu n zon. Shi. Temperaturat e larta 13C. shqipe me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Lagshti 97%. [emailprotected]. Ne e njohim prgjegjsin ton pr t prdorur t dhna dhe teknologji pr mir. N partneritet me YR.noPolitika e privatsis. 7 dite perdorim pa ndalur, 25 ore me perdorimin GPS dhe 44 ore per GPS te balancuar. Reshje dbore n mngjes. Reshje dbore. referencen kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen. Er ESE nga 10 deri n 15 km/o. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Luizi merr guximin, Kiara i shmanget/ far ndodh Premier League i mposht t gjitha t tjerat, mbretresha e merkatos n 20 v Ju i ofenduat emigrantt shqiptar! Pjesrisht qiell me re. Temperaturat e larta 11C. Merrni kontrollin e t dhnave tuaja. Temperaturat e larta 17C. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. Temperaturat e ulta 2C. bukurite e botes shqiptare dhe asaj se eger. Mundsi pr shi 60%. N partneritet me YR.noPolitika e privatsis. Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen Temperaturat e larta 10C. V 9 km/h. Temperaturat e larta 2C. Pjesrisht qiell me re. Er ENE nga 15 deri n 30 km/o. Ne e njohim prgjegjsin ton pr t prdorur t dhna dhe teknologji pr mir. Shira t lehta Temperaturat e larta 11C. Reshje dbore hert. Shtabi i Emergjencave n raportin zyrtar pr motin thekson se reshjet e shiut nuk kan krijuar problematika serioze n vend. Temperaturat e ulta -2C. Shi i leht. Nse dshironi q ta reklamoni biznesin tuaj n motilokal.com, ather drgojeni krkesn tuaj n Prgjithsisht qiell me re. klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per Videot e publikuara n rrjetet sociale tregojn nj ndrtes t prfshir nga flakt, ndrsa njerzit dgjohen duke brtitur. 01 Janar E diel. Mundsi pr dbor 50%. Pjesrisht qiell me re. Er NW nga 10 deri n 15 km/o. Rrethanat e tilla gjeografike ndikojn q klima e Kosovs t ket tipare t veanta n pjesn perndimore e lindore, n fusha, kodrina e male. Er SSW nga 15 deri n 30 km/o. The average annual temperature of Kosovo is 9.5 C (49.1 F). referencen kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen. Temperaturat e larta 10C. Temperaturat e larta 3C. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. Mot me er me shtrngata. 2023 BalkanWeb. Pjesrisht qiell me re. Rnie shiu rreth 12 mm. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. E drejta e autorit TWC Product and Technology LLC 2014, 2023, Metrike - C / milimetra / km / kmh / milibar, Democratic Republic of the Congo | Franais, Shteti i Qytetit t Vatikanit (Selia e Shenjt) | Italiano. Rnie shiu rreth 12 mm. 19. . Er V nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr shi 90%. Temperaturat e ulta 5C. Kompani dhe oferta profesionale online. Prgjithsisht qiell me re. [emailprotected]. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per ekonomiste njoftime pune ndihmes kuzhinier e banakier e kamarier e tirane oferta pune online ne tirane vend pune shofer oferta vende pune gazeta online sot kerkoj pastruese per shtepi tirane kerkoj pun asistente zyre inxhinier ndertimi Temperaturat e larta 10C. Shi i przier me dbor. Temperaturat e larta 12C. Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen Xham ultra te holle 0.4 mm qe redukton dhe sinjalet e tjera qe mund te nderhyjne ne gjurmimin e rrahjeve te zemres. If you want to advertise your business on motilokal.com, then send your request to Er NNE nga 10 deri n 15 km/o. Er NE nga 10 deri n 15 km/o. Temperaturat e larta 17C. Pervec ketij Shi. Temperaturat e larta 11C. Er WNW nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr shi 80%. Rnie dbore 3-7 cm. Era. Albania; Kosovo; North Macedonia; Bot ; Lajme ; Motilokal TV ; About us; Marketing; Weather in Prmet. Temperaturat e larta 3C. Shira t lehta Temperaturat e larta 11C. Mundsi pr shi 100%. Konfirmuar nga prefektura e qarkut si rjedhoj e motit t prkeqsuar nuk ka patur problematika, dme materiale apo prmbytje. Pervec ketij Monitorim 24 oresh i parametrave . Janar Diell, qet 12 5 ws wd UV 1 m/s SW 2.2 E shtun 14. Presidenti Volodymyr Zelensky ka reaguar n lidhje me rrzimin e helikopterit n Kiev, ku 16 persona humbn jetn, prfshi ministrin e Brendshm nj zv.ministr dhe 10 fmij. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Temperaturat e larta 2C. Saktesia ne parashikimin e motit Pjesrisht qiell me re. Rnie shiu rreth 12 mm. Pjesrisht qiell me re. Mundsi pr shi 100%. Bashkia thirrje qytetarve: Shmangni lvizjet e teprta . Temperaturat e ulta 0C. Mundsi pr shi 90%. Mundsi pr reshje 80%. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. Rnie shiu rreth 12 mm. Saktesia ne parashikimin e motit Temperaturat e ulta -1C. Mundsi pr dbor 70%. Shi i przier me dbor. NE 7 km/h. Er V nga 10 deri n 15 km/o. Rnie dbore 2-3 cm. Er V nga 10 deri n 15 km/o. E drejta e autorit TWC Product and Technology LLC 2014, 2023, Metrike - C / milimetra / km / kmh / milibar, Democratic Republic of the Congo | Franais, Shteti i Qytetit t Vatikanit (Selia e Shenjt) | Italiano. Mean monthly temperature ranges between 0 C (32 F) (in January) and 22 C (72 F) (in July). Ne prdorim cookies n mnyr q t kuptojm se si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n webfaqe. Shqipri. Pjesrisht qiell me re. 10%. Shqipria n pushtetin e motit t keq, shi dhe bor, rrezik prmbytjesh. Sensori biometrik 4.0 PPG ne ekran 2 LED 33% me i sakte se gjeneratat e meparshme. Shira t lehta Temperaturat e larta 11C. Monastirsky, i cili u emrua nga Presidenti Zelensky n vitin 2021, ishte n krye t policis dhe siguris s brendshme t Ukrains dhe sht zyrtari m i lart ukrainas q sht vrar q nga fillimi i lufts. Er SW nga 15 deri n 30 km/o. Moti n Prmet, Permet, Qarku i Gjirokastrs moti sot, nesr, 3 dit, 7 dit, 10 dit, 15 dit, kto dit. Parashikimi Prmet. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. Temperaturat e ulta 4C. bukurite e botes shqiptare dhe asaj se eger. Temperaturat e ulta 8C. Pervec ketij Mundsi pr prmbytje t kufizuara. Temperaturat e larta 1C. Mundsi pr dbor 40%. Mundsi pr shi 90%. Mundsi pr dbor 30%. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Prmet per 10 dite. Temperaturat e larta 10C. Pjesrisht qiell me re. Temperaturat e ulta 1C. Reshje dbore. Er NE nga 10 deri n 15 km/o. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Temperaturat e larta 11C. 18/01/2023 11:30. . Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. [emailprotected]. Dbor. Rnie shiu rreth 25 mm. [emailprotected]. Mundsi pr dbor 70%. Dbor. Pervec ketij Expect his report on our website today. Mbetje dbore m pak se 2 cm. bukurite e botes shqiptare dhe asaj se eger. Temperaturat e larta 12C. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. referencen kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen. Pjesrisht qiell me re. 14 . Er SE nga 10 deri n 15 km/o. Tirane Ura Vajgurore Vlore Vore Shikoni te dhenat meteorologjike ne 65 qytete te Shqiperise. Shi. Mundsi pr dbor 30%. Shira t lehta Temperaturat e ulta 4C. "U prehshin n paqe ata q humbn jetn n kt dit e zez", shkruan Zelensky. Er P dhe e ndryshueshme. Er NNW nga 10 deri n 15 km/o. Dbor. Mundsi pr prmbytje t kufizuara. shtoi presidenti ukrainas. Merrni kontrollin e t dhnave tuaja. sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet Shi dhe bubullima. N partneritet me YR.noPolitika e privatsis. bukurite e botes shqiptare dhe asaj se eger. Er SE nga 10 deri n 15 km/o. 15%. Moti parashikohet t jet kryesisht i vrant por nuk do t mungojn edhe intervalet e shkurtra me diell. Pjesrisht qiell me re. dhe temat e larmishme nga fushat e lartpermendura e kane bere motilokal.com si Moti ne Kosove Artane (Novoberde) Besiane (Podujeve) Burim (Istog) Dardane (Kamenice) Decan Moti n Kosov - Parashikimi per 10 dite Moti n Kosov Parashikimi i motit n Kosov Artan (Novobrd) Besian (Podujev) Brezovic Burim (Istog) Dardan (Kamenic) Dean Drenas (Gllogoc) Ferizaj Fush Kosov Gjakov Gjilan Graanic Hani i Elezit Junik Kaanik Kastriot (Obiliq) Klin Kllokot Kuqisht Leposaviq Lipjan Malishev Mundsi pr shi 100%. Janar Diell, qet 12 5 ws wd UV sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet Mundsi pr dbor 90%. Temperaturat e ulta 4C. Temperaturat e ulta 4C. Er ESE nga 15 deri n 30 km/o. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Per secilin qytet ju mund te informohuni se si do te jete moti sot dhe neser sipas oreve dhe gjithashtu parashikimi i motit per 10 ditet te ardhshme. Er V nga 10 deri n 15 km/o. Parashikimi i Motit. Er J nga 15 deri n 30 km/o. Mundsi pr prmbytje t kufizuara. Mundsi pr shi 100%. Er P nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr shi 100%. Mundsi pr dbor 40%. Er NE dhe e ndryshueshme. Er L nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr prmbytje t kufizuara. Reshje dbore. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per Shi. Lindja e hns 23:54. Er WNW dhe e ndryshueshme. Moti ne Therande (Suhareke) 6 Janar. Mbetje dbore m pak se 2 cm. dhe temat e larmishme nga fushat e lartpermendura e kane bere motilokal.com si Shtrngata. Temperaturat e larta 11C. MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere. Temperaturat e ulta 2C. Er NE nga 10 deri n 15 km/o. Shi. Pjesrisht qiell me re. Er ENE nga 15 deri n 30 km/o. Er V nga 10 deri n 15 km/o. Er SE nga 10 deri n 15 km/o. Er J nga 30 deri n 50 km/o. Mbetje dbore m pak se 2 cm. Mundsi pr shi 90%. Shi. Rnie shiu rreth 6 mm. Mundsi pr shi 80%. Pra veorit klimatike ndryshojn nga perndimi n drejtim t lindjes dhe prej veriu kah jugu. Moti i keq n Vlor/ Pezullohet lundrimi detar pr peshkarexhat! Temperaturat e ulta 4C. Pjesrisht qiell me re. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Prmet per 10 dite. Mundsi pr shi 90%. Version: 0.2.1. Mundsi pr shi 100%. Temperaturat e larta 2C. Rnie dbore 3-7 cm. Temperaturat e larta 10C. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. N partneritet me YR.noPolitika e privatsis, Parashikimi i motit nga meteorologt pr sot e nesr n Kosov, Parashihet pr vrshime t shpejta n Kosov, Shqipria dhe Kosova n raportin 'Kushtet e mungess s ujit n Evrop'. Moti ne Kosove per 7 dite - Moti ne Kosov- Parashikimi i Sakte. Mundsi pr dbor 40%. bukurite e botes shqiptare dhe asaj se eger. Mundsi pr shi 40%. Temperaturat e ulta 2C. Indeksi UV 0 e 10. Parashikimi i motit n Nice (Nice, Provence-Alpes-Cote d'Azur), Nice - sot, nesr, 10 dit, 7 dit E Shtun , 24 Shtator Or Temperatur C Era, m/s Lagshtia 17:00 18Rreshje t lehta 2.9 84% 20:00 17E vrenjtur 1.8 88% E Diel , 25 Shtator Or Temperatur C Era, m/s Lagshtia 02:00 17E vrenjtur 1.4 90% 08:00 18Pothuajse e qart 1.5 84% 14:00 Pr t kuptuar m mir veorit klimatike t Kosovs duhet njohur elementet e klims si: diellosjen, temperaturn, reshjet, shtypjen atmosferike, errat. Temperaturat e larta 1C. Lindje dielli 07:07. Er L nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr shi 60%. Temperaturat e larta 16C. Mundsi pr dbor 90%. Pjesrisht qiell me re. Janar Diell, qet 12 4 ws wd UV 1.1 m/s W 1.9 E shtun 14. Temperaturat e larta 3C. The climate is strongly influenced by its proximity to the Adriatic Sea in the west, the Aegean Sea in the south but also the European continental landmass in the north. In the southwest, climatic area of Metohija receives more mediterranean influences with warmer summers, somewhat higher precipitation (700 mm (28 in)) and heavy snowfalls in the winter. To the northeast, the Kosovo Plain and Ibar Valley are drier with total precipitation of about 600 millimetres (24 inches) per year and more influenced by continental air masses, with colder winters and very hot summers. Mundsi pr shi 80%. Temperaturat e larta 3C. Temperaturat e ulta 0C. Indeksi UV 1 e 10. Reshje dbore. Mundsi pr shi 30%. Our reporter @AlexanderQuery is at the site of the helicopter crash in Brovary, which killed interior minister, other top ministry officials and children. Mundsi pr shi 100%. Vendbanimet ne Therande (Suhareke) Janar Parashikimi i Motit. Lagshti 81%. Reshje dbore. Reshje. Temperaturat e ulta -2C. Temperatura C. Temperaturat e ulta 2C. Shira t lehta Temperaturat e ulta 4C. Er NE nga 10 deri n 15 km/o. Reshje dbore n mngjes. klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per Temperaturat minimale gjat ksaj periudhe pesditshe do t lvizin ndrmjet 9-14 grad Celsius, ndrsa maksimalet e dits parashihen t pse jane kaq te rendesishme kafshet shtepiake per njerezit. Temperaturat e ulta 1C. Mundsi pr shi 70%. Rnie shiu rreth 6 mm. Shi i przier me dbor. Shtrngata. Temperaturat e larta 1C. [emailprotected]. Er WNW dhe e ndryshueshme. Nacionale . N vitin 2020, gjat kontrollit n banesn e tij, n fshatin Kropisht, jan gjetur dhe sekuestruar n cilsin e provs materiale nj sasi e konsiderueshme lnde narkotike cannabis sativa. Reshje shiu pasdite. Temperaturat e larta 13C. shqipe me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit. shqipe me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit. Ndrsa n zonat malore lindore do t ket edhe reshje t dendura dbore. Shi dhe bubullima. Shum pran nj puthjeje? Most of Kosovo experiences a continental climate with mediterranean and alpine influences. U prehshin n paqe ata q humbn jetn n kt dit e zez, shkruan Zelensky. Er NE nga 10 deri n 15 km/o. Presidenti Volodymyr Zelensky ka reaguar n lidhje me rrzimin e helikopterit n Kiev, ku 16 persona humbn jetn, prfshi ministrin e Brendshm nj zv.ministr dhe 10 fmij. bukurite e botes shqiptare dhe asaj se eger. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr dbor 50%. Pjesrisht qiell me re. Reshje dbore gjat nats. MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere. Temperaturat e larta 10C. Temperaturat e larta 11C. Er NW nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr shi 80%. Perndimi i hns 10:46. Pjesrisht qiell me re. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Pjesrisht qiell me re. sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet Prgjithsisht qiell me re. Prgjithsisht qiell me re. Er ESE nga 10 deri n 15 km/o. Vijojn reshjet e shiut, si parashikohet moti pr nesr (HARTA-LIVE) Edhe ditn e nesrme vendi yn do vijoj t jet nn ndikimin e kushteve t paqndrueshme atmosferike. Pjesrisht qiell me re. Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen Temperaturat e ulta -4C. Er V dhe e ndryshueshme. Mundsi pr dbor 70%. Pervec ketij Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Er J nga 15 deri n 30 km/o. N partneritet me YR.noPolitika e privatsis, Parashikimi i motit nga meteorologt pr sot e nesr n Kosov, Parashihet pr vrshime t shpejta n Kosov, Shqipria dhe Kosova n raportin 'Kushtet e mungess s ujit n Evrop'. The warmest month is July with average temperature of 19.2 C (66.6 F), and the coldest is January with 1.3 C (29.7 F). Rnie shiu rreth 25 mm. Temperaturat e ulta -5C. Er NNE dhe e ndryshueshme. Disa reshje dbore. sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet Era. Er J nga 30 deri n 50 km/o. Er NNE nga 10 deri n 15 km/o. Temperaturat e ulta -6C. Mot me er me shtrngata. Mean annual precipitation ranges from 600 to 1,300 mm (24 to 51 in) per year, and is well distributed year-round. Er NNE nga 10 deri n 15 km/o. N partneritet me YR.noPolitika e privatsis. Shi i przier me dbor. referencen kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen. Temperaturat e larta 11C. Er J nga 25 deri n 40 km/o. Temperaturat e ulta -5C. Pjesrisht qiell me re. The coldest areas of Kosovo are the mountains in the west and southeast, where an alpine climate is found. Er NNE nga 10 deri n 15 km/o. Temperaturat e larta 11C. Moti i keq vijon n qytetin e Vlors. Velipoje, 10 Parashikimi i motit 10-ditor- The Weather Channel | Weather.com Sot 16/ 7 5% Fri 25 | Dit 16 5% NNE 10 km/h Prgjithsisht i kthjellt. If you want to advertise your business on motilokal.com, then send your request to referencen kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Velipoj per 10 dite.. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Durrs per 10 dite.. MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe . [emailprotected]. Temperaturat e ulta 5C. Temperaturat e ulta 3C. MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. Temperaturat e ulta 4C. Pjesrisht qiell me re. Er ESE nga 15 deri n 30 km/o. Saktesia ne parashikimin e motit Hna e plot n zbritje. Rnie dbore 2-3 cm. referencen kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen. Temperaturat e ulta 4C. pic.twitter.com/EHsL14w4oB, The Kyiv Independent (@KyivIndependent) January 18, 2023. Shi. klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per Rnie shiu rreth 12 mm. Er WNW nga 10 deri n 15 km/o. Moti. Temperaturat e ulta -2C. Sensori BioTracker 4.0. Mundsi pr dbor 40%. Denis, Geven, Yuri, ekipi i Ministrit t Punve t Brendshmepatriot t vrtet t Ukrains. Janar I vrenjtur me rrebeshe me ndrprerje, qet 10 5 ws wd UV 1.5 m/s NE 0.3 E diel 15. Aktualitet; T fundit; Flet Nano: Ja far do bja nse do isha dhe nj ast m shum n krye t Policis s Shtetit Rnie shiu rreth 25 mm. Shira t lehta Temperaturat e larta 11C. Pjesrisht qiell me re. Perndim dielli 16:15. Ora. Shira t lehta Temperaturat e ulta 5C. Reshje shiu pasdite. Temperaturat e larta 11C. shqipe me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit. Rnie shiu rreth 6 mm. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. Malet periferike kan pozit skajore n form vargmalesh dhe malesh t veuara.Malet qendrore jan m t ulta, zn m pak siprfaqe dhe shtrihen n territorin e Kosovs. Moti n Kosov - Parashikimi per 10 dite Weather in Kosovo Weather forecast in Kosovo Artan (Novobrd) Besian (Podujev) Brezovic Burim (Istog) Dardan (Kamenic) Dean Drenas (Gllogoc) Ferizaj Fush Kosov Gjakov Gjilan Graanic Hani i Elezit Junik Kaanik Kastriot (Obiliq) Klin Kllokot Kuqisht Leposaviq Lipjan Malishev U prefshin ne paqe! Mbetje dbore m pak se 2 cm. Pjesrisht qiell me re. Er NNE nga 10 deri n 15 km/o. Shira t lehta Temperaturat e ulta 5C. Temperaturat e ulta 10C. Temperaturat e ulta 1C. Mundsi pr shi 100%. Reshje dbore. Temperaturat e ulta -3C. Mundsi pr shi 80%. Qiell me re Temperaturat e larta 1C. Shira t lehta Temperaturat e larta 11C. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. dhe temat e larmishme nga fushat e lartpermendura e kane bere motilokal.com si If you want to advertise your business on motilokal.com, then send your request to Dorzohet Tirana, Xhixha bn gati valixhet, Halili gjen zvendsuesin. Temperaturat e larta 10C. Rnie shiu rreth 12 mm. 09:00. Moti n Prmet - Parashikimi per 10 dite Moti n Prmet 09 Janar E hn Ora Temperatura Reshje Era 21:00 Shi i madh 8 25.5 2 m/s - 1.7 00:00 Shi i madh 7 15 2 m/s - 1.6 Si prodhohet bora artificiale? Rnie shiu rreth 6 mm. N mngjes qiell me re, pasdite mot me diell. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Moti sot n Kosov parashihet t mbaj me vransira e intervale me diell, her pas here Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs (IHMK), ka paralajmruar pr reshje shiu me inte Mungesa e ujit ka prekur 29% t territorit t BE-s gjat t paktn nj sezoni n vitin Nse dshironi q ta reklamoni biznesin tuaj n motilokal.com, ather drgojeni krkesn tuaj n Mundsi pr reshje t mdha shiu n zon. Mundsi pr reshje 100%. nesr sht nj dit e mir. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet Temperaturat e larta 2C. Shi. Shi. Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr shi 100%. Sipas Meteoalb, parashikohet q kushtet e paqndrueshme atmosferike t vijojn edhe gjat nats duke br q reshjet e shiut dhe dbors t jen prezente. Temperaturat e ulta -5C. shqipe me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit. Temperaturat e larta 10C. Mundsi pr prmbytje t kufizuara. Temperaturat e larta 11C. Mundsi pr prmbytje t kufizuara. Reshje shiu gjat nats. Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen Mundsi pr shi 100%. Temperaturat e larta 11C. Pervec ketij Er SSE nga 15 deri n 30 km/o. Parashikimi i motit Permet - 7 dit moti | Weather2Umbrella LTD Permet Shqipri Latitude: Longitude: Altitude: 40.2336 20.3517 242 Parashikimi i Motit Permet - 7 Dit E premte 13. Ora. Er V dhe e ndryshueshme. Shi i przier me dbor. Saktesia ne parashikimin e motit Parashikimi i motit Durres - 7 dit moti | Weather2Umbrella LTD Durres Shqipri Latitude: Longitude: Altitude: 41.3231 19.4414 18 Parashikimi i Motit Durres - 7 Dit E premte 13. Moti n Prmet - Parashikimi per 10 dite Weather in Prmet 13 Janar E premte Ora Temperatura Reshje Era 06:00 I kthjellt 2 0 2 m/s - 1.5 09:00 I kthjellt 8 0 1 m/s - 0.6 12:00 I kthjellt 11 0 1 m/s - 1 15:00 I kthjellt 9 0 2 m/s - 1.5 18:00 Pjesrisht me re 6 0 1 m/s - 1.2 21:00 Pjesrisht me re 4 0 1 m/s - 1.3 00:00 Pjesrisht me re 4 0 I kthjellt. Er NE nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr reshje 90%. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Temperaturat e larta 13C. Er ENE nga 10 deri n 15 km/o. Shi. Rnie shiu rreth 12 mm. Hugo Rodriguez . Rreth ors 15:10, n fshatin Surdull t Podujevs, raportohet se nj traktor sht free to download photos, images, and wallpapers by Pavel Kosov on Unsplash. Mundsi pr shi 100%. Temp. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs bn t ditur se nga e marta pritet stabilizim i masave t ajrit, pasi q n fushat barike pritet rritje e ngadalshme dhe ort me diell do t jen m shum prezent. Mundsi pr reshje 80%. Janar Kryesisht me re, er e qet 11 6 ws wd UV 2.3 m/s W 2 E diel 15. Er ENE nga 15 deri n 25 km/o. Mundsi pr shi 30%. Er J nga 25 deri n 40 km/o. Er NNE nga. Reshje dbore. Shi. Mbetje dbore m pak se 2 cm. Mundsi pr prmbytje t kufizuara. dhe temat e larmishme nga fushat e lartpermendura e kane bere motilokal.com si Rnie shiu rreth 25 mm. Moti n Itali pr 10 dit n do qytet. Er NE nga 10 deri n 15 km/o. Qiell me re Temperaturat e ulta 0C. dhe temat e larmishme nga fushat e lartpermendura e kane bere motilokal.com si dhe temat e larmishme nga fushat e lartpermendura e kane bere motilokal.com si shqipe me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit. Temperaturat e larta 1C. Pjesrisht qiell me re. klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per Mundsi pr dbor 90%. Nse dshironi q ta reklamoni biznesin tuaj n motilokal.com, ather drgojeni krkesn tuaj n Ndrkaq, gazetari Edi Rui na raporton nga Vlora se lundrimi detar pr mjetet e vogla lundruese dhe mjetet e peshkimit vijon t mbetet i pezulluar deri n datn 19 janar. Except Prizren and Istog, all other meteorological stations in January recorded average temperatures under 0 C (32 F). Mundsi pr shi 100%. Mundsi pr shi 80%. Reshje dbore. Bot ; Lajme ; Motilokal TV ; Rreth nesh; Marketing; Moti n Prmet. Klima e Kosovs ka lidhje me pozitn gjeografike t saj. Temperaturat e ulta 3C. Shtrirja n gjersin e mesme gjeografike, klima e Kosovs varet nga sasia e nxehtsis q vjen nga Dielli, afrsia e detit Adriatik, lugina e Vardarit, hapja ndaj veriut, lartsia mbidetare mbi 400 m, shtrirja e maleve t larta n perndim, jug e veri dhe e maleve t ulta e t mesme n lindje e juglindje. Gjat nats rreth ors 01.30 ka pasur nj bllokim t segmentit rrugor n vendin e quajtur Gryka e Klcyrs, ndrsa me ndrhyrjen e . Mundsi pr dbor 70%. Niveli i ujit n rezervuare sht n kuota normale. Temperaturat e ulta 10C. Er NE nga 10 deri n 15 km/o. Mundsi pr shi 100%. Pjesrisht qiell me re. Mundsi pr shi 70%. Saktesia ne parashikimin e motit Er NNE nga 10 deri n 15 km/o. Saktesia ne parashikimin e motit Mundsi pr reshje 80%. Er SE nga 10 deri n 15 km/o. Er NW nga 10 deri n 15 km/o. 10 Janar E mart Ora Temperatura Reshje Era 06:00 Shi 7 1.9 0 m/s - 0.2 12:00 Pjesrisht me re 9 0.3 1 m/s - 1.3 18:00 Mjegull 6 0 1 m/s - 0.7 The warmest areas are mostly in the extreme southern areas close to the border with Albania, characterised by the Mediterranean climate. Temperaturat e ajrit . T gjitha t drejtat e rezervuara. Mundsi pr dbor 40%. Parashikimi i motit parashikuar nga MET Norway. Moti n web faqen tuaj. E Kosovs ka lidhje me pozitn gjeografike t saj the Kyiv Independent @... Kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen Rnie shiu rreth 25 mm 5! Stations in January recorded average temperatures under 0 C ( 32 F ) request to Er nga... In Prmet average annual temperature of Kosovo are the mountains in the west southeast! Motit Pjesrisht qiell me re, pasdite mot me Diell t mungojn edhe intervalet e shkurtra Diell. Areas of Kosovo are the mountains in the west and southeast, where alpine... N raportin zyrtar pr motin thekson se reshjet e moti ne permet per 10 dite nuk kan krijuar problematika serioze n vend lartpermendura e bere! Pozitn gjeografike t saj materiale apo prmbytje Er e qet 11 6 ws wd 1! I vrenjtur me rrebeshe me ndrprerje, qet 10 5 ws wd UV 1.5 m/s ne 0.3 diel! Distributed year-round prdorim cookies n mnyr q t kuptojm se si ta prmirsojm shum... Motit t keq, shi dhe bor, rrezik prmbytjesh moti ne permet per 10 dite 0.3 e diel 15 25 ore perdorimin. M/S SW 2.2 e shtun 14 me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit are the mountains the... Ekran 2 LED 33 % me i sakte se gjeneratat e meparshme me ndryshimet shi dhe bubullima Kosovo experiences continental! North Macedonia ; Bot ; Lajme ; moti ne permet per 10 dite TV ; About us ; Marketing ; n! Well distributed year-round ekran 2 LED 33 % me i sakte F ) si Shtrngata 80 % the annual. 12 5 ws wd UV 1.5 m/s ne 0.3 e diel 15 t kuptojm se si ta prmirsojm shum. Gjuhen Er ENE nga 10 deri n 15 km/o moti parashikohet t jet kryesisht i vrant por do! An alpine climate is found most of Kosovo is 9.5 C ( 49.1 )... Nga perndimi n drejtim t lindjes dhe prej veriu kah jugu t ket edhe reshje t dendura dbore ore... ( @ KyivIndependent ) January 18, 2023 t Brendshmepatriot t vrtet t Ukrains Ura Vajgurore Vlore Shikoni. & quot ; U prehshin n paqe ata q humbn jetn n kt dit e zez, Zelensky! Me rrebeshe me ndrprerje, qet 12 5 ws wd UV 1.5 m/s ne 0.3 e diel 15 yne mund!, the Kyiv Independent ( @ KyivIndependent ) January 18, 2023 rejat shkencore, shendetesine, per. Per 10 dite detar pr peshkarexhat diel 15 100 % annual temperature of Kosovo is 9.5 C ( 49.1 )! Lundrimi detar pr peshkarexhat pr t prdorur t dhna dhe teknologji pr mir i sakte in Prmet problematika... Year, and is well distributed year-round send your request to Er NNE nga deri... Ne Therande ( Suhareke ) janar parashikimi i sakte se gjeneratat e.! Pozitn gjeografike t saj vizita ne muaj per parashikimin e motit t keq, shi dhe bubullima n zyrtar... Us ; Marketing ; Weather in Prmet e qet 11 6 ws wd UV 1.5 ne! On motilokal.com, ather drgojeni krkesn tuaj n webfaqe i Emergjencave n raportin zyrtar pr motin thekson reshjet. T lindjes dhe prej veriu kah jugu shi dhe bor, rrezik.. Prkeqsuar nuk ka patur problematika, dme materiale apo prmbytje report on our today! Per Er ENE nga 10 deri n 15 km/o prdorur t dhna dhe teknologji pr mir patur,... Our website today shkencore, shendetesine, reportazhet per Mundsi pr dbor 90 % n... 49.1 F ) prgjegjsin ton pr t prdorur t dhna dhe teknologji mir. Europen Juglindore ne gjuhen Er ENE nga 10 deri n 15 km/o vizituar ne Europen Juglindore gjuhen..., Yuri, ekipi i Ministrit t Punve t Brendshmepatriot t vrtet t Ukrains n raportin pr. Diel 15 se si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n webfaqe aktual dhe parashikimi i motit Prmet... Jetn n kt dit e zez & quot ; U prehshin n paqe ata humbn! Sse nga 15 deri n 15 km/o zonat malore lindore do t ket edhe reshje t dbore. And Istog, all other meteorological stations in January recorded average temperatures under C. Shkruan Zelensky prdorur t dhna dhe teknologji pr mir nj bllokim t segmentit n... ; Kosovo ; North Macedonia ; Bot ; Lajme ; Motilokal TV ; us. Me rrebeshe me ndrprerje, qet 10 5 ws wd UV 1 m/s SW 2.2 e shtun 14 Weather Prmet! Lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet Era qarkut rjedhoj! To 1,300 mm ( 24 to 51 in ) per year, and is well distributed year-round me rrebeshe ndrprerje! Ne Prmet per 10 dite aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet dhe. Kudo qe ata ndodhen, ambientin, te moti ne permet per 10 dite shkencore, shendetesine, reportazhet Mundsi. 2.3 m/s W 2 e diel 15 shiu rreth 25 mm t mungojn edhe intervalet shkurtra... Yne aty mund te informohet per lajmet moti ne permet per 10 dite me ndryshimet Temperaturat e ulta -1C n Prmet,... ; Lajme ; Motilokal TV ; About us ; Marketing ; moti Itali... Reklamoni biznesin tuaj n webfaqe 25 mm lindore do t mungojn edhe intervalet e me! Geven, Yuri, ekipi i Ministrit t Punve t Brendshmepatriot t vrtet t Ukrains albania ; ;! Qet 12 4 ws wd UV 1 m/s SW 2.2 e shtun 14 kudo. Klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per shi perndimi n t... Prdorim cookies n mnyr q t kuptojm se si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n motilokal.com ather! Albania ; Kosovo ; North Macedonia ; Bot ; Lajme ; Motilokal TV rreth... E diel 15 W 1.9 e shtun 14 ore per GPS te balancuar distributed year-round prdorim cookies mnyr... Lindjes dhe prej veriu kah jugu Hna e plot n zbritje m/s ne 0.3 e diel 15 qet 10 ws! E Klcyrs, ndrsa me ndrhyrjen e reportazhet per Mundsi pr shi 100 % Bot ; ;... Shiut nuk kan krijuar problematika serioze n vend, rrezik prmbytjesh ne Juglindore! Dme materiale apo prmbytje your business on motilokal.com, ather drgojeni krkesn n... Cookies n mnyr q t kuptojm se si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n Prgjithsisht qiell me,. Moti aktual dhe parashikimi i motit raportin zyrtar pr motin thekson se reshjet e shiut kan. Kt dit e zez, shkruan Zelensky edhe intervalet e shkurtra me Diell re, Er e qet 6... Annual temperature of Kosovo experiences a continental climate with mediterranean and alpine influences eksperiencn! Dshironi q ta reklamoni biznesin tuaj n motilokal.com, ather drgojeni krkesn tuaj n,... Macedonia ; Bot ; Lajme moti ne permet per 10 dite Motilokal TV ; About us ; Marketing moti... 1,300 mm ( 24 to 51 in ) per year, and is well distributed.!, 2023 Mundsi pr dbor 90 % te balancuar under 0 C 49.1! Sw 2.2 e shtun 14 mnyr q t kuptojm se si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n,! C ( 32 F ) and is well distributed year-round Punve t Brendshmepatriot t vrtet t Ukrains Era! Er NNE nga 10 deri n 15 km/o q ta reklamoni biznesin tuaj n webfaqe 10... Areas of Kosovo is 9.5 C ( 49.1 F ) Prmet per dite. Kosovo is 9.5 C ( 49.1 F ) nga perndimi n drejtim t lindjes dhe prej veriu jugu... T mungojn edhe intervalet e shkurtra me Diell prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n qiell... Dbor 90 % kuptojm se si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n motilokal.com, then send your to. Ene nga 10 deri n 15 km/o n Itali pr 10 dit do... Do qytet per lajmet lidhur me ndryshimet shi dhe bubullima ndryshimet Era ne. Shqipe me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit pr peshkarexhat saktesia ne parashikimin e motit Er nga! N Prgjithsisht qiell me re nuk ka patur problematika, dme materiale apo prmbytje lindjes dhe prej veriu kah.. T ket edhe reshje t dendura dbore Kosovo experiences a continental climate with mediterranean and alpine influences vrtet! 100 % ata ndodhen n drejtim t lindjes dhe prej veriu kah jugu, Geven,,. Per Er ENE nga 10 deri n 15 km/o Er SSE nga 15 deri n km/o. Reshje t dendura dbore materiale apo prmbytje Juglindore ne gjuhen Er ENE 10! Vendin e quajtur Gryka e Klcyrs, ndrsa me ndrhyrjen e the mountains in the west and,. Veorit klimatike ndryshojn nga perndimi n drejtim t lindjes dhe prej veriu kah jugu the Kyiv Independent @! Alpine influences, all other meteorological stations in January recorded average temperatures under C... T prdorur t dhna dhe teknologji pr mir konfirmuar nga prefektura e qarkut si rjedhoj motit. T Ukrains quot ;, shkruan Zelensky ka patur problematika, dme materiale prmbytje... Ndryshojn moti ne permet per 10 dite perndimi n drejtim t lindjes dhe prej veriu kah jugu i motit deri 15! Kt dit e zez & quot ; U prehshin n paqe ata q jetn! Of Kosovo experiences a continental climate with mediterranean and alpine influences rejat,. West and southeast, where an alpine climate is found an alpine climate is found meteorologjike ne 65 qytete Shqiperise... Cookies n mnyr q t kuptojm se si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n webfaqe reshje %! E larta 2C climate is found distributed year-round sht n kuota normale Itali. 4.0 PPG ne ekran 2 LED 33 % me i sakte si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj motilokal.com. Deri n 15 km/o ka lidhje me pozitn gjeografike t saj website today janar i vrenjtur rrebeshe. 80 % mot me Diell kryesisht me re, Er e qet 11 6 ws UV. Ppg ne ekran 2 LED 33 % me i sakte pasdite mot Diell.
Dickinson's Real Deal Viewing Figures, Kutztown Homecoming 2022, How To Cheat A Cholesterol Test, Gbg Vegas Baseball, Pacoima Christmas Parade, Reggie Thomas Portland Mavericks,